Mirë se vini në faqet e internetit tonë!
Cangzhou Chengyi kartoni Machinery Co., Ltd
Cangzhou Chengyi kartoni Machinery Co., Ltd
Cangzhou Chengyi kartoni Machinery Co., Ltd

Rreth nesh

Cangzhou Chengyi kartoni Machinery Co, Ltd, është një fabrikë të drejtpërdrejtë i cili është profesional në makinat vdesin prerja kombinuara me kërkime, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen. Nga insiting për qëllimet afatgjata të "marrjes teknologji si pararendës, cilësinë e produktit si bazë", ne gjithashtu të pajisur moderne të përpunimit të pajisjeve pune me teknologji të përparuar vdesin prerja, e cila sjell fitim shumë më ekonomike për klientët tanë.

Duke mbajtur lëvizur dhe inovative, ne plotësuar modelet tona makine, përmirësuar cilësinë tonë makinë, dhe zgjeruar tregun tonë gradualisht. Ne kemi qenë të dhënë nga "Ndërmarrja e kualifikuar në Hebei Province"

"Cilësia e produktit Inspektimit të" "Siguroi Company Quality Product". Që themeluar, ne kemi marrë ISO9001: 2008 International Quality Certificate dhe CE Certificate për Bashkimin Evropian, ajo siguron saktësi të lartë, efikasitet të lartë të qëndrueshme dhe të lartë të makinave tona.

seri Ruijie vdesin makinat e prerjes janë regjistruar marka tregtare si "Ruijie" dhe "Hengsheng". Për të përmbushur të shpejtë në ndryshim tregun global dhe kërkesat në rritje të klientëve tanë, kompania Ruijie ndërton një profesionist R & D ekip dhe një Q të rreptë dhe ekipi C, ne të paguajnë më shumë vëmendje për detajet e vogla, mendoj se si një klient, e si klient, dhe të përpiqen tonë të mirë për prodhimin e makinave cilësisë më të mirë dhe të jenë miq të besueshëm me klientët tanë.

2

2