Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Cangzhou Chengyi kartoni Machinery Co, Ltd, është një fabrikë të drejtpërdrejtë i cili është profesional në makinat vdesin prerja kombinuara me kërkime, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen. Nga insiting për qëllimet afatgjata të "marrjes teknologji si pararendës, cilësinë e produktit si bazë", ne gjithashtu të pajisur moderne të përpunimit të pajisjeve pune me teknologji të përparuar vdesin prerja, e cila sjell fitim shumë më ekonomike për klientët tanë.

LAJME

CANGZHOU RUIJIE CARTON MACHINERY CO.,LTD

Cangzhou Ruijie kartoni Machinery Co, Ltd, është një fabrikë të drejtpërdrejtë i cili është profesional në makinat vdesin prerja kombinuara me kërkime, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen.

Uzbekistan—-PACKEX 9-11 OCT 2019
Our company do business with UZ more than...
RUSSIA—ROSUPACK RUSSIA 18-21 Jun 2019
Russia market is big ,our customers mostl...