Добредојдовте на нашата веб-сајтови!
Cangzhou Chengyi Картон Машини Co, Ltd
Cangzhou Chengyi Картон Машини Co, Ltd
Cangzhou Chengyi Картон Машини Co, Ltd

за нас

Cangzhou Chengyi Картон Машини копродукции, Ltd е директен фабриката, кој е професионалец во калап машини за сечење во комбинација со истражување, развој, производство и продажба. Со insiting на долгорочните цели на "преземање технологијата како претходник, квалитет на производот, како јадро", ние, исто така, им овозможат на модерни работни опрема за обработка со напредни технологии умре сечење, која носи многу повеќе економски профит за нашите клиенти.

Со продолжат и иновациите, ги исполнивме нашата машина модели, подобрување на нашиот квалитет машина, и да се прошири нашиот пазар постепено. Ние сме биле доделени од страна на "квалификувани претпријатие во провинцијата Хебеј"

"Квалитетот на производот инспекција" "на Увери компанијата квалитетот на производот". Од основана, ние го имаме ISO9001: 2008 Меѓународен сертификат за квалитет и CE сертификат за Европската унија, тоа обезбедува висока прецизност, со голема стабилна и висока ефикасност на нашите машини.

Ruijie серија умре сечење машини се регистрирани трговски марки како "Ruijie" и "Hengsheng". Да се ​​исполнат брзо менување на глобалниот пазар и зголемената барањата на нашите клиенти, Ruijie компанија гради професионална R & D тим и строга Q & тим C, ние се посвети поголемо внимание на малите детали, мислам како клиент, се како клиент, и да се обидат нашите најдобри за производство на најдобар квалитет на машини и да биде сигурен пријатели со нашите клиенти.

2

2