Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

    Cangzhou Chengyi Картон Машини Co, Ltd
    Cangzhou Chengyi Картон Машини Co, Ltd

Cangzhou Chengyi Картон Машини копродукции, Ltd е директен фабриката, кој е професионалец во калап машини за сечење во комбинација со истражување, развој, производство и продажба. Со insiting на долгорочните цели на "преземање технологијата како претходник, квалитет на производот, како јадро", ние, исто така, им овозможат на модерни работни опрема за обработка со напредни технологии умре сечење, која носи многу повеќе економски профит за нашите клиенти.

ВЕСТИ

Cangzhou Искреноста увоз и извоз трговија CO., LTD

Cangzhou Ruijie Картон Машини копродукции, Ltd е директен фабриката, кој е професионалец во калап машини за сечење во комбинација со истражување, развој, производство и продажба.

На 6 јули 2019 година, египетската клиенти дојде до нашата компанија да разговараат за бизнис
На 6 јули 2019 година, египетската клиенти дојде ...
На 25 мај, 2019 година, градоначалникот на Cangzhou Сити, провинција Хебеј, и секретарот на Комитетот Dongguang округот партија во посета на компанијата.
На 25 мај, 2019 година, градоначалникот на Cangzhou Ci ...